cetrarin جوانان مسابقه اردوی تیم ملی

cetrarin: جوانان مسابقه اردوی تیم ملی سرمربی تیم ملی گلبال اردوی تیم ملی محمد کرم کولیوند تهران

گت بلاگز استان ها كدام مدارس شنبه تعطيل هستند؟

برگزاری انتخابات در روز جمعه و حجم بالای کاری در شعب اخذ رای، مدارس بعضی از استان‌های کشور را به تعطیلی می‌کشاند.

كدام مدارس شنبه تعطيل هستند؟

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان برگزاری انتخابات در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، بعضی مدارس کشور را به تعطیلی می کشاند البته پیش از این نیز اعلام شده است بود که تعطیلی مدارس از طریق مدیر کل هر استان تعیین می شود.
احتمال تعطیلی مدارس شهرهای بزرگ آذربایجان شرقی در روز شنبه
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از احتمال نیرومند تعطیلی مدارس شهرهای بزرگ استان در روز شنبه آینده خبر داد.

عبارات مهم : آموزش

دایر بودن مدارس قزوین در روز شنبه
روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: فعالیت آموزشی مدارس استان حتی مدارسی که روز جمعه، شعبه اخذ رای در آن ها مستقر است در روز شنبه سی ام اردیبهشت تعطیل نیست.

مدارس محل اخذ رای در کردستان روز بعد از انتخابات تعطیل است
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: مدارسی که جمعه 29 اردیبهشت شعبه برگزاری انتخابات هستند روز شنبه 30 اریبهشت تعطیل خواهند بود.

آخرین خبرها از تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان
علی مرادی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان آخرین اوضاع امتحانات دانش آموزان بعد از انتخابات ریاست جمهوری،گفت: با توجه به اینکه در ایام امتحانات دانش آموزان قرار داریم روزهای شنبه و یکشنبه بعد از روز رای گیری امتحانی جهت دانش آموزان در نظر گرفته نشده هست.
وضعیت تعطیلی مدارس زنجان
رهبر طوماری مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:مدارس ابتدایی که به عنوان شعبه اخذ رای از آنها استفاده می شود روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل خواهند بود و تعطیلی سایر مدارس که در آنها رای گیری انجام نمی پذیرد برعهده رییس منطقه ، ناحیه است .
لغو امتحانات روز شنبه بعضی مدارس کهگیلویه و بویراحمد
هادی زارع پور مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: عوض کردن امتحانات داخلی مدارس در این روز به روز دیگر به علت تخصیص داده شده است شعب اخذ رأی انتخابات در بعضی مدارس و رعایت حال فرهنگیانی است که جزو عوامل اجرایی هستند.
وی گفت: بر اساس آینده نگری قبلی هیچگونه امتحان نهایی در برنامه این روز وجود نداشت و در مدارسی که شعب اخذ رأی وجود ندارد و مدیر و معلمان آن مدرسه جزو عوامل اجرایی نیستند روز شنبه امتحانات خود را برگزار می کنند.
تعطیلی مدارس در استان کرمانشاه
حسین پارساپور مدیر مرکز اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه بعضی مدارس در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه به عنوان محل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها در استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است هست، اظهار داشت: به همین علت تمامی مدارس در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.
وی افزود: در تمامی نواحی تعدادی از مدارس به عنوان شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است است و با توجه به اینکه بسیاری از معلمان و همکاران آموزش و پرورش در مدارس و شعب اخذ رأی حضور و فعالیت دارند به علت حجم کار و شمارش آرا مدارس استان در روز بعد از انتخابات تعطیل است.
تعطیلی مدارس در استان مرکزی
شهریار فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش گفت: مدارسی که روز بیست و نهم اردیبهشت حوزه برگزاری انتخابات هستند در روز شنبه سی اردیبهشت تعطیل هستند.
وی عنوان کرد: اوضاع کاری فرهنگیانی که ابلاغ همکاری در حوزه های اخذ رای را دارند نیز در روز سی اردیبهشت مطابق ضوابط و گواهی های اعلامی هیات های نظارت و اجرایی انتخابات خواهد بود.
کلیه مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل است
به منظور تسهیل روند برگزاری انتخابات، کلیه مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در سطح خوزستان روز شنبه بعد از انتخابات (۳۰ اردیبهشت ماه) تعطیل اعلام شدند.
در حال تکمیل/

واژه های کلیدی: آموزش | تعطیلی | آموزشی | برگزاری | اردیبهشت | امتحانات | انتخابات | استان زنجان | استان کرمان | تعطیلی مدارس | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog