cetrarin جوانان مسابقه اردوی تیم ملی

cetrarin: جوانان مسابقه اردوی تیم ملی سرمربی تیم ملی گلبال اردوی تیم ملی محمد کرم کولیوند تهران

گت بلاگز بین‌الملل در صورت لزوم خروج سرمایه از کشور را کنترل می کنیم / لوپن

نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت در صورت لزوم کنترل سرمایه ها را در دستور کار قرار خواهد داد.

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه اینترنتی زون بورس، مارین لوپن ،رهبر جبهه ملی و نامزد جناح راست افراطی در انتخابات ریاست جمهوری سال2017 فرانسه، اعلام کرد اگر جهت اقتصاد فرانسه احساس خطر کند کنترل سرمایه ها را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
لوپن اعلام کرد، درصورتی که طرح وی جهت خروج از یورو و بازگشت به پول ملی فرانسه(فرانک فرانسه) باعث هراس بانکی و فرار سرمایه ها از کشور شود کنترل سرمایه ها را در دستور کار قرار خواهد داد. با این حال وی اطمینان خاطر داد که چنین اتفاقی در کشور روی نخواهد داد.

عبارات مهم : کنترل
نامزد حزب راستگرای افراطی جبهه ملی فرانسه، این عنوان را در گفتگویی که به عنوان مذاکرات در فردای پیروزی احتمالی اش در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه راجع به انحلال منطقه یورو در شکل کنونی آن تخصیص داده شده است یافته بود، مطرح کرد.

هدف کلی لوپن این است که خط بطلان بر یورو به عنوان«پول واحد» بکشد و یورو را بر اساس الگوی واحد ارزی اروپا(Ecu) به عنوان «پول مشترک» مطرح کند. به این معنا که در داخل کشور فرانک فرانسه مرسوم باشد و در سطح اروپا و کشورهای اروپایی ، داد وستد ها با یورو به عنوان پول یکسان اروپا انجام گیرد.
اما این مسئله از همین حالا نگرانی هایی را در میان سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی فرانسه ایجاد کرده هست. بعضی از هراس بانکی سخن می گویند که در صورت پیروزی لوپن در انتخابات بی شک سرمایه های زیادی از کشور خارج خواهد شد.
اما مارین لوپن می گوید اگر ما جهت مدتی کوتاهی جلوی خروج سرمایه ها را بگیریم چنین خطر به وجود نخواهد آمد. وی با مثال زدن دوره هفت ساله ریاست جمهوری فرانسوا میتران گفت:« ممکن است به مدت چندین روز هراس بانکی ایجاد شود ولی روند آن طولانی مدت نخواهد بود.»
نامزد راستگرایان افراطی فرانسه افزود: در صورتی که من در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوم به مردم در این باره توضیح خواهم داد و اینگونه مردم دیگر دلیلی جهت ترسیدن نخواهند داشت.
چون عالی ترین شیوه جهت حفاظت از بعد اندازه و سپرده های مردم،نگه داشتن آنها در خاک خود فرانسه هست. دولت از راهبردهای کافی جهت حفاظت از دارایی های مردم برخوردار هست.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: کنترل | فرانسه | فرانسه | انتخابات | سرمایه گذار | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog