cetrarin جوانان مسابقه اردوی تیم ملی

cetrarin: جوانان مسابقه اردوی تیم ملی سرمربی تیم ملی گلبال اردوی تیم ملی محمد کرم کولیوند تهران

گت بلاگز ورزشی از مدیران ورزشی می خواهم که هر لحظه حقیقت را در نظر بگیرند / انوشیروانی

بحث بودجه مالی در فدراسیون وزنه برداری مورد انتقاد سرمربی تیم ملی قرار گرفته و از مسئولین خواسته که زیاد به فکر وزنه برداری باشند.

از مدیران ورزشی می خواهم که هر لحظه حقیقت را در نظر بگیرند / انوشیروانی

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان گفت : بعد از آخر المپیک 2016 ریو، قصد داریم جهت المپیک 2020 توکیو، اعتبار سازی کنیم. باید به جوان ترها میدان بدهیم. برهمین اساس تیم جوانی را راهی دو مسابقه قهرمانی بزرگسالان آسیا و بازی های همبستگی کشورهای اسلامی خواهیم کرد.جوانگرایی ریسک بالایی دارد ولی فارغ از کسب نتیجه در این مسابقات، وزنه برداران جوان تیم ملی نیز تجربه حضور در میادین بین المللی را پیدا می کنند. اگر این نفرات در نخستین تجربه خود موفق به مدال آوری شوند، وزنه برداری کشورمان از این اعتبار ها در آینده استفاده خواهد کرد.

انوشیروانی در ادامه افزود: هم اکنون فدراسیون وزنه برداری جهت برپایی اردوی تیم های ملی بودجه بالایی را هزینه می کند. همچنین از طرح های مختلفی که دارد باید پشتیبانی کند. باید هیئت های وزنه برداری استان های کشور از نظر مالی پیگیری شوند. از این رو پرداخت های مالی به فدراسیون فشار می آورد، ولی من مطمئن هستم ظرف روزهای آینده شرایط اردوها ایده آل می شود. اگر چه انتظار ما این است که از وزنه برداری حمایت خاص ای شود.

وی در آخر گفت: تقاضای من از مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک این است که همواره حقایق را مد نظر قرار بگیرند. در المپیک ریو اگر حق بهداد سلیمی خورده نمی شد، وزنه برداری 3 مدال طلا می گرفت و بیش از پیش به کاروان ورزشی کشور عزیزمان ایران کمک می کرد. این عملکرد فوق العاده باید دیده شود.ما سال هاست که به ورزش های پایه مثل شنا، دوومیدانی و ژیمناستیک بودجه های خوبی می دهیم ولی موفقیت های آنها تا چه اندازه بوده است؟ آیا وزنه برداری باید در ردیف هشتم یا نهم ردیف بودجه قرار بگیرد؟ من که سال هاست در وزنه برداری هستم اعتقاد دارم اگر می خواهند به شنا و دیگر رشته های پایه بودجه بیشتری تخصیص داده شده است دهند نباید حق وزنه برداری، کشتی و تکواندو که مدال های با ارزشی جهت کشور عزیزمان ایران در المپیک و بازی های آسیایی گرفته اند را نادیده بگیرند. هرچه قدر دلشان می خواهند به هر رشته ای بودجه دهند ولی از سهم ما کاسته نشود.

از مدیران ورزشی می خواهم که هر لحظه حقیقت را در نظر بگیرند / انوشیروانی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | المپیک | وزنه برداری | وزنه برداری | وزنه برداری | سجاد انوشیروانی | اردوی تیم ملی وزنه برداری | فدراسیون وزنه برداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog