cetrarin جوانان مسابقه اردوی تیم ملی

cetrarin: جوانان مسابقه اردوی تیم ملی سرمربی تیم ملی گلبال اردوی تیم ملی محمد کرم کولیوند تهران

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد اعضای شورای فرهنگ عمومی خواستار رعایت قانون تبلیغات انتخاباتی شدند

اعضای شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه خواستار رعایت قوانین تبلیغات انتخاباتی شورای شهر از سوی نامزدها و برخورد قاطع با تخلفات احتمالی شدند.

اعضای شورای فرهنگ عمومی خواستار رعایت قانون تبلیغات انتخاباتی شدند

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی با عنوان فرهنگ انتخاباتی در دفتر امام جمعه دهدشت با حضور مسئولان برگزار شد.

در این جلسه مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه با اشاره به اینکه انتخابات شورا در این شهرستان یک پدیده تفاوت دارد گفت: پرسشها قومی و قبیله ای معضل بزرگ انتخابات شورا هست.

عبارات مهم : فرهنگ

سید ایرج کاظمی جو تبلیغات سریع هنگام شوراها را نوعی قانون شکنی دانست و اظهار داشت: برخورد قاطع از سوی مجریان انتخابات مهم هست.

امام جمعه دهدشت نیز با اشاره به اینکه شهرستان کهگیلویه در بسیاری از حوزه ها دچار مسئله است گفت: شورای فرهنگ عمومی تسلیم بعضی از معضلات اجتماعی شده است هست.

حجت الاسلام سید نصیر حسینی افزود: پرسشها اجتماعی موجود ناشی از کم کاری مسئولان شورای فرهنگ عمومی هست.

وی انتخابات را یک مساله حیاتی دانست و اظهار کرد: انتخابات پیشانی نظام است و حضور پرشور مردم در انتخابات اعتبار محکمی جهت نظام اسلامی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه هنوز فرهنگ انتخابات در سطح شهرستان واژه ای نامفهوم است تصریح کرد: تبلیغات سریع هنگام شوراها و بداخلاقی ها نشان دهنده این است که فرهنگ انتخابات هنوز مشکلاتی دارد.

امام جمعه دهدشت وظیفه شورای فرهنگ عمومی در این راستا را بسیار مهم دانست و افزود: باید مسئولان زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

فرماندار کهگیلویه نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ثبات و توسعه کشور به انتخابات بستگی دارد گفت: همکاری زیاد مردم در انتخابات باعث بیمه شدن نظام در برابر تهدیدهای دشمن های خواهد شد.

علی پوزش اضافه کرد: رسانه ها نقش مهمی در تشویق مردم به گزینش افراد آگاه و لایق دارند.

پوزش با اشاره به اینکه انتخابات شورا به صورت مکانیزه برگزار می شود افزود: استفاده از امکانات دولتی در انتخابات، غیرقانونی است و با تخلفات برخورد جدی خواهد شد.

رئیس شرکت تبلیغات اسلامی کهگیلویه با اشاره به ظرفیت نخبگان در انتخابات و نقش آن ها در گزینش افراد اصلح گفت: جهت ارتقای فرهنگ انتخابات باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

سید محمد حسینی طلب اضافه کرد: باید با تدابیر مورد نیاز با تخلفات انتخاباتی نامزدها برخورد شود.

رئیس دادگستری کهگیلویه با اشاره به اینکه فرهنگ انتخابات به عنوان یک پدیده اجتماعی نقش مهمی در نهادینه کردن دموکراسی دارد گفت: مسئولان باید در این زمینه فرهنگسازی کنند.

مجید کرمی با اشاره به اینکه در انتخابات دور گذشته شورا، با متخلفان برخورد شد تصریح کرد: باید با تبلیغات زودهنگام شوراها با جدیت بیشتری برخورد شود.

کرمی اظهار کرد: قوه قضائیه آمادگی کامل جهت برخورد با تخلفات انتخاباتی شوراها را دارد.

پنجمین انتخابات شورا و دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شهرستان کهگیلویه با 132 هزار نفر جمعیت به مرکزیت شهر دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

151 نامزد انتخابات شورای اسلامی این شهرستان در هیات های اجرایی و شورای نظارت تأیید صلاحیت شدند.


انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: فرهنگ | برخورد | تبلیغات | انتخابات | برخورد قاطع | انتخابات شورا | فرماندار کهگیلویه | کهگیلویه و بویراحمد | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog